Internetová TV + NET

         
Počuli ste už o službe televízia cez internet alebo IPTV?
        Táto služba prináša televízne vysielanie priamo do Vášho televízora, alebo počítača, tabletu či mobilného telefónu prostredníctvom internetu. Stačí, ak máte internetové pripojenie doma, na chalupe, či v zahraničí a sledovanie televízneho vysielania už nebude pre Vás žiadny problém.
A aké sú výhody tejto televízie?
        Najväčšou výhodou internetovej televízie je návrat sledovaných programov v čase, zastavenie alebo spustenie TV programu od začiatku, ak ste Vás obľúbený program v jeho vysielacom čase nestihli. Prípadne si ho môžete jednoducho nahrať.
        Ak máte SMART alebo Android televízor, stačí ho pripojiť k internetu, nainštalovať aplikáciu a obľúbené televízne kanály môžete sledovať v HD ale už aj 4K kvalite. Pri starších televízoroch je samozrejme potrebný STB. Pre sledovanie televízie na počítači alebo notebooku Vám stačí nainštalovaný webový prehliadač. Mobil a tablet rovnako využijete po nainštalovaní príslušných aplikácii.
        Internetová televízia môže byť nezávisle spustená až na 4 zariadeniach súčasne (v prípade Sledovania TV). Vy sledujete televíziu na televízore v obývačke alebo v spálni a Vaše deti napríklad na mobile či tablete. Každý člen domácnosti si vyberie, tak ako mu to vyhovuje.
        Pri inštalácii nie je nutné riešiť nové rozvody v domácnosti, vŕtať, či zriaďovať novú prípojku. Využijeme Vaše stávajúce bytové rozvody, takže nemusíte mať zo zložitej montáže vôbec žiadne obavy.
        Veľkou výhodou IPTV je využívanie služby aj mimo Vašej domácnosti, všade tak, kde je k dispozícii pripojenie na internet. Je možné ju využívať v každom jednom štáte patriacom do EU. To znamená, že ak ste napríklad na dovolenke a pripojíte sa na internet, IPTV využívate v plnom rozsahu tak, ako doma.

Vyskúšajte aj vy IPTV alebo